Zajęcia – Galeria Warmińska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
TOTAL FITNESS
08:30 - 09:30
Marta B,
TOTAL FITNESS
08:30 - 09:30
Marta B.
BODYSHAPE
08:30 - 09:30
Marta
08:45
09:00
BODY SHAPE
09:00 - 09:55
Ola
09:15
09:30
bodyTHERAPY
09:30 - 10:25
Iga
bodyTHERAPY
09:30 - 10:25
Iga
09:45
10:00
PŁASKI BRZUCH
10:00 - 10:55
Ola
STEP ADVANCED
10:00 - 10:55
Iwona
10:15
10:30
10:45
11:00
TRENING OBWODOWY
11:00 - 11:55
Iwona
11:15
11:30
11:45
12:00
FIT MAMA
12:00 - 12:55
Gosia
FIT MAMA
12:00 - 12:55
Gosia
12:15
JOGA DYNAMICZNA
12:15 - 13:00
Iwona
12:30
12:45
16:00
Cross Training
16:00 - 16:55
Iwona
16:15
16:30
16:45
17:00
JOGA DYNAMICZNA
17:00 - 18:00
Iwona
TBC
17:00 - 17:55
Ola
17:15
17:30
17:45
18:00
BODYSHAPE
18:00 - 18:55
Anita
ABT
18:00 - 18:55
FIT & SLIM
18:00 - 18:55
Ola
ABT
18:00 - 18:55
PŁASKI BRZUCH
18:00 - 18:55
Ola
18:15
18:30
18:45
19:00
ABT
19:00 - 19:55
Anita
Shape Mix
19:00 - 19:55
Gosia Ch.
BODYSHAPE
19:00 - 19:55
Ola
SZTANGI
19:00 - 19:55
19:15
19:30
19:45
20:00
SZTANGI
20:00 - 21:00
SZTANGI
20:00 - 21:00
deepWORK
20:00 - 21:00
Edyta
20:15
20:30
20:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
STRETCHING
17:00 - 17:55
Sandra
17:15
17:30
SALSATION
17:30 - 18:25
Krzysiek
SIX PACK 30'
17:30 - 18:00
Adam
17:45
18:00
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
Iga
TRENING OBWODOWY
18:00 - 19:00
Adam
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
Iga
bodySKILLS
18:00 - 19:00
Iga
18:15
18:30
18:45
19:00
STRETCHING
19:00 - 20:00
Ania S.
SEXY BODY
19:00 - 19:55
Ewelina
STRETCHING
19:00 - 20:00
Ania S.
SEXY BODY
19:00 - 19:55
Edyta
19:15
19:30
19:45
20:00
STRETCHING
20:00 - 20:55
Sandra
20:15
20:30
PILATES
20:30 - 21:30
Kasia
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
INDOOR CYCLING
10:00 - 10:55
Jowita
10:15
10:30
10:45
11:00
INDOOR CYCLING
11:00 - 11:55
Jowita
11:15
11:30
11:45
17:00
INDOOR CYCLING
17:00 - 17:55
Jowita
INDOOR CYCLING
17:00 - 17:55
Justyna
17:15
17:30
17:45
18:00
ADVANCED CYCLING
18:00 - 18:55
Justyna
INDOOR CYCLING
18:00 - 18:55
Jowita
INDOOR CYCLING
18:00 - 18:55
Jowita
18:15
18:30
18:45
19:00
BASIC CYCLING
19:00 - 19:55
BASIC CYCLING
19:00 - 20:00
Justyna
BASIC CYCLING
19:00 - 20:00
BASIC CYCLING
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45
20:00
INDOOR CYCLING
20:00 - 21:00
Jowita
20:15
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:00
Marek
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:00
Marek
20:30
20:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
IRONMAN & WOMAN
08:30 - 09:30
Adam
IRONMAN & WOMAN
08:30 - 09:30
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:25
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:30
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:25
Adam
08:45
09:00
09:15
18:00
deepWORK
18:00 - 18:55
Edyta
SALSATION
18:00 - 18:55
Krzysiek
WOD
18:00 - 18:55
Edyta
18:15
18:30
18:45
19:00
SZTANGI
19:00 - 19:55
FIT WINTER
19:00 - 19:55
Iga
TABATIC
19:00 - 19:55
FIT WINTER
19:00 - 19:55
Iga
bodyART
19:00 - 20:00
Iga
19:15
19:30
19:45
20:00
bodyART
20:00 - 21:00
Iga
Samoobrona/MMA
20:00 - 21:00
Marcin / Arrachion
Samoobrona/MMA
20:00 - 21:00
Marcin / Arrachion
20:15
20:30
20:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

Zajęcia – Galeria Warmińska

Galeria Warmińska – zapraszamy na zajęcia w Galerii – od treningu obwodowego do bodyshape, salsation czy zajęć z samoobrony!

Cały dzień w Kinetic Fintess Club już za 29 PLN

cover

ZAPISZ SIĘ!