Kochani Klubowicze!

Mamy dla Was kilka ważnych informacji dotyczących obecnej sytuacji. W dniu dzisiejszym automatycznie dokonaliśmy zamrożenia wszystkich członkostw, zatem nie wymagane są od Was żadne dodatkowe działania, nie generują się żadne opłaty za zamrożenie.

  • Zamrożenie będzie dotyczyło całego okresu, w którym nasza działalność jest wstrzymana
  • Zapewniamy, że od dzisiaj nie zostaną już pobrane żadne cykliczne opłaty za członkostwa, a te, które zostały pobrane, będą automatycznie rozliczone w kolejnych okresach rozliczeniowych po otwarciu klubów.
  • Jeśli w czasie zamknięcia klubów Kinetic wygaśnie ważność opłaconego karnetu lub umowy członkowskiej – przywrócimy jego ważność na tyle dni, ile nie mogliście korzystać kiedy dostęp do klubu był niemożliwy

Wszelkie zapytania kierujcie na adres manager@kinetic.com.pl.

Wiedzieliśmy, że mamy najfajniejszą społeczność Klubowiczów, ale ostatnie dni, pokazały nam dobitnie, jak niesamowici jesteście. Z całego <3 dziękujemy Wam za wszystkie wiadomości, słowa otuchy, wsparcie, dobrą energię. Wasz #2DOM czeka na Was z utęsknieniem.

Wasz Kinetic Team działa! Przygotowujemy obiekty na Wasz powrót, nagrywamy live’y z treningami – po pierwsze, bo za Wami strasznie tęsknimy, a po drugie żebyście mogli zrobić trening w domu i pozostać w trybie aktywności fizycznej. #przetrwamyto #czekamynawas Prosimy Was – dbajcie o siebie i najbliższych #zostańwdomu, stosujcie się do komunikatów władz, abyśmy szybko zażegnali stan pandemii i mogli wrócić do normalności.

Pozostajemy w kontakcie #KineticTeam