deepWORK

deepWORK – Holistyczny, funkcjonalny trening grupowy. Trening holistyczny (z greckiego holos – całość) to nowoczesne podejście do treningu siłowego. Polega na doborze ćwiczeń i serii treningowych w taki sposób, aby zapewnić mięśniom wszechstronny rozwój pod względem masy, gęstości i kształtu.

Udowodniono naukowo, że trenowanie metodą holistyczną pobudza do pracy znacznie większy procent mięśni niż tradycyjne ćwiczenia siłowe. deepWork to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów.

Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.

Fanom spinningu i innych podobnych form treningu deepWORK oprócz ich ulubionych faz energetycznych i dynamicznych oferuje balans, równowagę i wyciszenie.

Dla osób na co dzień ćwiczących formy mentalne jest doskonała możliwością popracowania nad kondycją – łączy spokojny początek i relaksację na końcu zajęć z dynamicznymi sekwencjami ćwiczeń funkcjonalnych w głównej części treningu.

Cały dzień w Kinetic Fintess Club już za 29 PLN

cover

ZAPISZ SIĘ!