Zajęcia – Galeria Warmińska

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
BODY SHAPE
09:00 - 09:55
Ola
09:15
09:30
ABT
09:35 - 10:25
Marta
BODYSHAPE
09:35 - 10:30
Marta
09:45
10:00
PŁASKI BRZUCH
10:00 - 10:55
Ola
STEP ZAAWANSOWANY
10:00 - 10:55
Iwona
10:15
10:30
10:45
11:00
TRENING OBWODOWY
11:00 - 11:55
Iwona
11:15
11:30
11:45
12:15
JOGA DYNAMICZNA
12:15 - 13:00
Iwona
12:30
12:45
15:00
JOGA DYNAMICZNA
15:00 - 16:00
Iwona
15:15
15:30
15:45
16:00
Cross Training
16:00 - 16:55
Iwona
16:15
16:30
16:45
17:00
JOGA DYNAMICZNA
17:00 - 18:00
Iwona
TBC
17:00 - 17:55
Ola
17:15
17:30
17:45
18:00
FIT & SLIM
18:00 - 18:55
Ola
ABT
18:00 - 18:55
FIT & SLIM
18:00 - 18:55
Ola
BODYSHAPE
18:00 - 18:55
Iwona
PŁASKI BRZUCH
18:00 - 18:55
Ola
18:15
18:30
18:45
19:00
ABT
19:00 - 19:55
Ola
FITABATA
19:00 - 19:55
Gosia Ch.
BODYSHAPE
19:00 - 19:55
Ola
SZTANGI
19:00 - 19:55
19:15
19:30
19:45
20:00
SZTANGI
20:00 - 21:00
SZTANGI
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:30
SALSATION
17:30 - 18:25
Krzysiek
17:45
18:00
SALSATION
18:00 - 18:55
Krzysiek
18:15
18:30
18:45
19:00
STRETCHING
19:00 - 20:00
Ania S.
STRETCHING
19:00 - 20:00
Ania S.
19:15
19:30
19:45
20:30
PILATES
20:30 - 21:30
Kasia
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
10:15
10:30
10:45
17:00
INDOOR CYCLING
17:00 - 17:55
Justyna
17:15
17:30
17:45
18:00
ADVANCED CYCLING
18:00 - 18:55
Justyna
18:15
18:30
18:45
19:00
BASIC CYCLING
19:00 - 20:00
Justyna
19:15
19:30
19:45
20:15
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:00
Marek
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:00
Marek
20:30
20:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
IRONMAN & WOMAN
08:30 - 09:30
Adam
IRONMAN & WOMAN
08:30 - 09:30
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:25
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:30
Adam
TRENING OBWODOWY
08:30 - 09:25
Adam
08:45
09:00
09:15
18:00
IRONMAN & WOMAN
18:00 - 18:55
Darek
deepWORK
18:00 - 18:55
Edyta
WOD
18:00 - 18:55
Edyta
18:15
18:30
18:45
19:00
SZTANGI
19:00 - 19:55
TABATIC
19:00 - 19:55
19:15
19:30
19:45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

Zajęcia – Galeria Warmińska

Galeria Warmińska – zapraszamy na zajęcia w Galerii – od treningu obwodowego do bodyshape, salsation czy zajęć z samoobrony!

Cały dzień w Kinetic Fintess Club już za 29 PLN

cover

ZAPISZ SIĘ!